0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International European Championship, Qualification Group G
Poland
-
-
North Macedonia
inprogress
۲۲:۱۵
Slovenia
-
-
Austria
inprogress
۲۲:۱۵
  International European Championship, Qualification Group C
Estonia
-
-
Germany
inprogress
۲۲:۱۵
Belarus
۱
۲
Netherlands
Finished
۱۹:۳۰
  International European Championship, Qualification Group E
Wales
-
-
Croatia
inprogress
۲۲:۱۵
Hungary
۱
۰
Azerbaijan
Finished
۱۹:۳۰
  International International Friendly Games
Brazil
۱
۱
Nigeria
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
۶
۱
Ecuador
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
-
-
Paraguay
inprogress
۲۲:۱۵
South Africa
۲
۱
Mali
Finished
۱۶:۳۰
Kenya
۰
۱
Mozambique
Finished
۱۶:۳۰
Benin
۲
۲
Zambia
Finished
۱۸:۳۰
  International European Championship, Qualification Group I
Scotland
۶
۰
San Marino
Finished
۱۹:۳۰
Kazakhstan
۰
۲
Belgium
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
۰
۵
Russia
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie A
SE Palmeiras SP
۱
۰
Botafogo FR RJ
Finished
۰۳:۳۰
CA Paranaense PR
-
-
CR Flamengo RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Fluminense FC RJ
۲
۰
EC Bahia BA
Finished
۰۱:۳۰
SC Internacional RS
-
-
Santos FC SP
inprogress
۲۲:۳۰
CR Vasco DA Gama RJ
-
-
Fortaleza EC CE
inprogress
۲۲:۳۰
Ceara SC CE
-
-
Avai FC SC
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia A-League
Perth Glory FC
۱
۱
Brisbane Roar FC
Finished
۱۰:۳۰
Wellington Phoenix FC
۰
۱
Western United FC
Finished
۰۸:۳۰
  Japan J.League 2
Ventforet Kofu
۱
۱
Tochigi SC
Finished
۱۰:۳۰
FC Machida Zelvia
۰
۰
Kagoshima United
Finished
۱۱:۳۰
Ehime FC
۰
۱
Niigata Albirex
Finished
۰۹:۳۰
Tokushima Vortis
۲
۱
Fagiano Okayama
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija
-
-
Avispa Fukuoka
Cancelled
۰۸:۳۰
  Portugal League Cup, Group A
Sporting Braga
۲
۱
CS Maritimo Madeira
Finished
۱۷:۳۰
FC Penafiel
۱
۲
FC Pacos Ferreira
Finished
۱۸:۳۰
  Spain LaLiga 2
SD Huesca
۱
۱
Racing De Santander
Finished
۱۹:۳۰
UD Las Palmas
-
-
RC Deportivo La Coruna
inprogress
۲۲:۳۰
CD Numancia
۰
۱
Real Zaragoza
Finished
۱۷:۳۰
Albacete Balompie
۱
۲
Real Oviedo
Finished
۱۹:۳۰
CD Mirandes
۲
۱
Fuenlabrada CF
Finished
۱۳:۳۰
  Japan J. League Cup, Playoffs
Kashima Antlers
۰
۰
Kawasaki Frontale
Finished
۱۳:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۰
Gamba Osaka
Finished
۰۷:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie
SBV Excelsior
۳
۲
FC Dordrecht
Finished
۱۶:۰۰
FC Volendam
۱
۱
FC Den Bosch
Finished
۱۳:۴۵
Almere City FC
۱
۱
GO Ahead Eagles
Finished
۱۶:۰۰
  China Chinese Super League
Beijing Renhe
۱
۴
Chongqing Lifan
Finished
۱۵:۰۵
  Brazil Brasileiro Serie B
Figueirense FC SC
۲
۱
America FC MG
Finished
۰۱:۳۰
  Russia PFL, East
Zenit Irkutsk
۲
۰
Fk Novosibirsk
Finished
۱۱:۳۰
  International Youth U23 Friendly Games
Peru
-
-
Colombia
Finished
۲۱:۴۵
  Chile Copa Chile
CD Universidad Catolica
۲
۰
Union La Calera
Finished
۰۲:۴۵
Union Espanola
۲
۱
Audax Italiano
Finished
۰۰:۱۵
  Argentina Primera Nacional, Group A
CA Belgrano
۲
۲
Ferro Carril Oeste
Finished
۰۱:۱۰
Estudiantes BA
-
-
CA Atlanta
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Guillermo Brown
-
-
Nueva Chicago
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Peru Primera Division, Clausura
Ayacucho FC
۲
۰
Deportivo Municipal
Finished
۰۰:۰۰
Carlos Mannucci
۳
۳
Sport Huancayo
Finished
۰۲:۱۵
Universitario De Deportes
۰
۰
Sporting Cristal
Finished
۰۴:۳۰
Pirata FC
۱
۱
Sport Boys Association
Finished
۱۹:۳۰
  USA USL, Championship
Sacramento Republic FC
۲
۳
Orange County SC
Finished
۰۶:۰۰
Louisville City FC
۸
۳
Swope Park Rangers
Finished
۰۲:۳۰
Fresno FC
۲
۲
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۶:۰۰
Tulsa Roughnecks FC
۲
۱
New Mexico United
Finished
۰۳:۳۰
Phoenix Rising FC
۱
۲
Real Monarchs Slc
Finished
۰۶:۰۰
Charleston Battery
۱
۲
Loudoun United FC
Finished
۲۱:۳۰
Saint Louis FC
۰
۱
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۰۰
Nashville SC
۲
۰
North Carolina FC
Finished
۰۳:۳۰
LAS Vegas Lights
۰
۲
Reno 1868 FC
Finished
۰۶:۰۰
Tampa Bay Rowdies
۱
۱
Indy Eleven
Finished
۰۳:۰۰
Memphis 901 FC
۱
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۳:۳۰
Tacoma Defiance
۲
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۵:۳۰
  Russia PFL, Ural-Povolzhye
FC Zvezda Perm
۱
۳
Lada-Universitet
Finished
۱۴:۳۰
FC Tyumen
۰
۰
FC Chelyabinsk
Finished
۱۳:۳۰
Fc Kamaz Naberezhnye Chelny
۰
۰
Zenit Izhevsk
Finished
۱۴:۳۰
Fc Ufa-2
۱
۲
Ural-2
Finished
۱۳:۳۰
  England League One
Coventry City
۰
۱
Tranmere Rovers
Finished
۱۴:۳۰
  China China League 2, Playoffs
Taizhou Yuanda
۲
۲
Jiangxi Liansheng FC
Finished
۱۰:۳۰
  Colombia Primera A, Clausura
Millonarios FC
۱
۲
America De Cali
Finished
۰۴:۱۵
CD Alianza Petrolera
۰
۱
CD Tolima
Finished
۰۱:۵۰
AD Cali
۰
۰
Independiente Santa Fe
Finished
۰۱:۳۰
CD La Equidad
-
-
CD Once Caldas
inprogress
۲۲:۳۰
  England Amateur Championship, Women
Durham LFC
۰
۱
Blackburn Rovers LFC
Finished
۱۴:۳۰
  Japan Nadeshiko League, Div 2, Women
Yamato Sylphid
۰
۲
Chifure AS Elfen Saitama
Finished
۰۹:۰۰
  Costa Rica Primera Division, Apertura
CS Cartagines
۲
۲
Municipal Perez Zeledon
Finished
۲۰:۳۰
CS Herediano
۴
۰
Deportivo Saprissa
Finished
۰۵:۳۰
  Venezuela Primera Division Reserve League
Deportivo Lara
۰
۱
Zamora Fc
Finished
۰۰:۰۰
Lala Fc
-
-
Atletico Venezuela
inprogress
۲۲:۳۰
  Mexico Liga Premier
CD Nuevo Chimalhuacan
۰
۴
Deportivo Cafessa
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Cafessa
۰
۲
Pumas Unam II
Finished
۰۳:۳۰
  USA National Womens Soccer League
North Carolina Courage
۳
۲
SKY Blue FC
Finished
۰۲:۳۰
Portland Thorns FC
۰
۰
Washington Spirit
Finished
۰۶:۰۰
Orlando Pride
۲
۲
Reign FC
Finished
۰۳:۰۰
Utah Royals FC
۲
۱
Houston Dash
Finished
۰۴:۳۰
  Russia Siberia Higher League
Zenit-M Irkutsk
۲
۴
Rassvet Krasnoyarsk
Finished
۰۸:۳۰
  Croatia First League Women
Znk Lepoglava
۲
۳
Viktorija
Finished
۱۳:۳۰
Znk Katarina Zrinski
-
-
Znk Osijek
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Calavera CF
۲
۱
Real Betis Balompie Youth
Finished
۱۴:۰۰
  Peru Segunda Division
Los Caimanes
-
-
Atletico Grau
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Primera C
CA Ituzaingo
-
-
Club EL Porvenir
inprogress
۲۲:۰۰
CA Excursionistas
-
-
CS Dock Sud
inprogress
۲۲:۰۰
Club Lujan
-
-
CA Central Cordoba Rosario
inprogress
۲۲:۰۰
Canuelas FC
-
-
Argentino De Merlo
inprogress
۲۲:۰۰
  South Africa Premier League, Reserve
Bloemfontein Celtic
۵
۰
Cape Town City Fc
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
FC Arouca
۱
۰
Gondomar SC
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 1
BK Avarta
۰
۳
Vanlose IF
Finished
۱۴:۳۰
  Mexico Copa MX, Group 4
Tiburones Rojos De Veracruz
۰
۱
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۵:۳۰
  International Youth U22 Friendly Games
China
۰
۰
Saudi Arabia
Finished
۱۵:۰۵
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
FC Vizela
۲
۱
AD Oliveirense
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium First Division B, First stage
Sporting Lokeren
۱
۱
Union Saint-Gilloise
Finished
۱۷:۳۰
  Chile Primera B
Santiago Wanderers
۵
۱
CD Cobreloa Calama
Finished
۲۱:۳۰
Union San Felipe
-
-
CD Santa Cruz
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Deportes Puerto Montt
۱
۳
CD Melipilla
Finished
۰۰:۳۰
Deportes Copiapo
۰
۰
San Luis De Quillota
Finished
۰۱:۳۰
CD Deportes Valdivia
-
-
Nublense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Bangkok United
۵
۱
Chainat FC
Finished
۱۲:۳۰
Bloemfontein Celtic
۲
۰
Kaizer Chiefs
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Praiense
۳
۱
Uniao de Leiria
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera Nacional, Group B
CA Brown De Adrogue
-
-
CA Sarmiento
inprogress
۲۲:۰۰
CA All Boys
-
-
CD Santamarina Tandil
inprogress
۲۲:۰۰
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
-
-
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
inprogress
۲۳:۳۰
  Portugal Segunda Liga
CD Cova Piedade
۰
۲
Sporting Farense
Finished
۱۷:۳۰
UD Vilafranquense
۳
۲
Uniao Desportiva Oliveirense
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Damallsvenskan, Women
FC Rosengard
۳
۳
Linkopings FC
Finished
۱۷:۳۰
Eskilstuna United
۱
۰
IF Limhamn Bunkeflo
Finished
۱۸:۳۰
Vaxjo Dff
۲
۱
KIF Orebro Dff
Finished
۱۵:۳۰
Vittsjo Gik
۲
۰
Kristianstads Dff
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga North
VfB Oldenburg
۲
۰
SSV Jeddeloh II
Finished
۱۴:۳۰
Holstein Kiel II
۰
۰
TSV Havelse
Finished
۱۵:۳۰
Hannoverscher SC
۱
۲
Heider SV
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Norderstedt
۱
۲
VfB Luebeck
Finished
۱۵:۳۰
  Malawi Super League
Kamuzu Barracks
۲
۳
TN Stars
Finished
۱۶:۰۰
  Greece 3rd League, Group 1 (4)
Enosi Alexandroypolis
۱
۰
Doxa Theologou
Finished
۱۶:۳۰
Panseraikos FC
۱
۱
Apollon Paralimniou FC
Finished
۱۶:۳۰
Kilkisiakos
۰
۳
Pandramaikos
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca, Serie C
Tomazinho FC RJ
-
-
Buzios RJ
Finished
۲۱:۳۰
  Romania Liga 2 Women, Seria 1
Carmen Bucuresti
-
-
Ladies Targu Mures
Finished
۱۱:۳۰
  Russia 1st Division, Women
Podolchanka Podolsk
۱
۵
Chertanovo-2 Moscow
Finished
۱۴:۳۰
Uor N2 Moscow
۲
۲
Ryazan-Vdv-2
Finished
۱۶:۳۰
  Greece 3rd League, Group 6 (4)
Panarkadikos
۱
۲
Kitheronas Kaparelliou
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FK Slavoj Trebisov
۳
۱
KFC Komarno
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil U23 Campeonato Aspirantes
Gremio FB Porto Alegrense RS
۰
۱
SC Internacional RS
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Amateur Bundesliga, Women
MSV 02 Duisburg
۲
۱
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۵:۳۰
FF Usv Jena
۱
۷
SGS Essen-Schonebeck 19/68
Finished
۱۵:۳۰
SC Sand
۳
۰
1. Ffc Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
1. Ffc Turbine Potsdam 71
۴
۵
SC Freiburg
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie C, Girone B
Virtus Vecomp Verona
۳
۱
SSD Vis Pesaro 1898
Finished
۱۶:۳۰
AJ Fano 1906
۰
۰
Rimini FC 1912
Finished
۱۶:۳۰
Cesena FC
۱
۳
SS Sambenedettese Calcio
Finished
۱۶:۳۰
AC Feralpisalo
۱
۰
FC Sudtirol
Finished
۱۶:۳۰
AS Gubbio 1910
۱
۲
Carpi FC 1909
Finished
۱۶:۳۰
Reggio Audace FC
۳
۱
US Triestina Calcio 1918
Finished
۱۶:۳۰
FC Arzignano Valchiampo
۱
۱
Modena FC
Finished
۱۹:۰۰
Fermana FC
۰
۱
Imolese Calcio
Finished
۱۹:۰۰
Piacenza Calcio 1919
۲
۱
LR Vicenza Virtus
Finished
۱۹:۰۰
  Italy Serie C, Girone A
Carrarese Calcio 1908
۳
۰
US Pergolettese 1932
Finished
۱۶:۳۰
Calcio Lecco 1912
۱
۳
US Pianese
Finished
۱۶:۳۰
Olbia Calcio 1905
۰
۱
Aurora Pro Patria 1919
Finished
۱۶:۳۰
US Alessandria Calcio 1912
۱
۱
Como 1907
Finished
۱۹:۰۰
AS Giana Erminio
۲
۱
Novara Calcio
Finished
۱۹:۰۰
AC Monza
۱
۰
US Albinoleffe
Finished
۱۹:۰۰
AC Renate
۳
۰
AC Gozzano
Finished
۱۹:۰۰
Robur Siena
۱
۱
SS Arezzo
Finished
۱۹:۰۰
  Uganda Premier League
Wakiso Giants FC
۲
۱
Proline FC
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Copa Santa Catarina
Figueirense FC SC
-
-
Fluminense SC
Finished
۲۱:۳۰
Joinville SC
-
-
CA Tubarao SC
inprogress
۲۲:۰۰
Clube Nautico Almirante Barroso SC
۰
۱
Clube Nautico Marcilio Dias SC
Finished
۱۷:۳۰
Brusque SC
-
-
Avai FC SC
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera B, Apertura
CD Armenio
-
-
CSD Flandria
inprogress
۲۲:۰۰
  Italy Serie C, Girone C
Calcio Catania
۱
۰
AZ Picerno
Finished
۱۶:۳۰
Potenza Calcio
۱
۰
SS Teramo Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Rende Calcio 1968
۰
۱
Cavese 1919
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Francavilla Calcio
۶
۲
US Vibonese Calcio
Finished
۱۶:۳۰
SSC Bari
۲
۰
Ternana Calcio
Finished
۱۹:۰۰
Casertana FC
۱
۱
Sicula Leonzio
Finished
۱۹:۰۰
Paganese Calcio 1926
۳
۱
AS Avellino 1912
Finished
۱۹:۰۰
FC Rieti
۰
۱
SS Monopoli 1966
Finished
۱۹:۰۰
AS Viterbese Castrense
۱
۰
AS Bisceglie
Finished
۱۹:۰۰
  International CONCACAF Nations League C, Group B
British Virgin Islands
-
-
Bonaire
inprogress
۲۲:۳۰
  Chile Primera Division
CD O Higgins
۱
۲
Universidad De Concepcion
Finished
۱۹:۰۰
  Argentina Primera Division, Women
Estudiantes de La Plata
-
-
Atletico Lanus
inprogress
۲۲:۰۰
  Venezuela Segunda Division
Yaracuy FC
-
-
Libertador FC
inprogress
۲۳:۰۰
Deportivo Petare
-
-
Yaracuyanos FC
inprogress
۲۳:۰۰
Fundacion Aifi
-
-
Angostura FC
inprogress
۲۳:۳۰
  Panama Liga Panamena de Futbol, Apertura
CD Universitario
-
-
Atletico Chiriqui
inprogress
۲۳:۳۰
  Greece 3rd League, Group 5 (4)
AE Kifisias
۲
۱
Agioi Anargyroi
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Club Fernando De La Mora
-
-
Independiente Fbc
inprogress
۲۳:۰۰
Fulgencio Yegros
-
-
General Caballero
inprogress
۲۳:۰۰
  Uruguay Primera Division, Clausura
Cerro Largo FC
-
-
CA Juventud De Las Piedras
Cancelled
۲۲:۳۰
Liverpool Montevideo
-
-
Rampla Juniors
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Cerro
-
-
CA River Plate
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Racing Club Montevideo
-
-
Penarol Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Copa FGF
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
-
-
Associacao Esportiva E Recreativa Santo Angelo RS
Finished
۲۱:۳۰
  Mexico Copa MX, Group 8
CF Potros Uaem
۰
۰
Pumas Unam
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Amateur Eliteliga Vorarlberg
SC Rothis
۲
۰
SCR Altach Youth
Finished
۱۷:۳۰
FC Wolfurt
-
-
VfB Hohenems
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo V
CF Rayo Majadahonda Youth
-
-
Real Madrid
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 1
Bryne FK
۱
۰
Nardo
Finished
۱۶:۳۰
Vidar
۱
۳
Levanger
Finished
۱۶:۳۰
Stjordals/Blink
۲
۳
Fredrikstad FK
Finished
۱۶:۳۰
Hodd IL
۰
۲
Egersunds
Finished
۱۷:۰۰
Brattvag
۶
۴
Sola FK
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
FC Giessen
۰
۳
SSV Ulm 1846
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 1st Division
Vendsyssel FF
۱
۱
Naestved BK
Finished
۱۶:۳۰
  USA USL, League One, Playoffs
Lansing Ignite FC
۰
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۲:۳۰
North Texas SC
۲
۰
Forward Madison FC
Finished
۰۳:۳۰
  Greece Super League 2
Doxa Dramas
-
-
Apollon Larissa FC
Cancelled
۱۶:۳۰
Apollon Smyrnis
-
-
Apollon Pontou
Cancelled
۱۶:۳۰
Panachaiki 1891 FC
-
-
AE Karaiskakis
Cancelled
۱۶:۳۰
AO Platanias
-
-
P.a.e. Chania
Cancelled
۱۶:۳۰
APO Levadeiakos FC
-
-
A.o. Kassiopi
Cancelled
۱۶:۳۰
PAS Giannina
-
-
Ergotelis
Cancelled
۱۶:۳۰
  Norway Toppserien, Women
Lyn
۴
۵
Arna-Bjornar
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 2
Ringkobing IF
۱
۳
Aarhus Fremad
Finished
۱۵:۳۰
AB Gladsaxe
۰
۱
Jammerbugt FC
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey Amateur 2nd Lig, Kirmizi Grup
Kardemir Karabukspor
۰
۲
Tuzlaspor
Finished
۱۵:۰۰
Ankara Demirspor
۲
۰
Van Buyuksehir Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
  Turkey Amateur 2nd Lig, Beyaz Grup
Hekimoglu Trabzon
۱
۴
Zonguldakspor
Finished
۱۴:۳۰
Pendikspor
۰
۰
Afjet Afyonspor
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 2
Senja
۲
۰
Fram Larvik
Finished
۱۴:۳۰
Elverum
۲
۲
Alta IF
Finished
۱۵:۳۰
FK Mjoelner
۳
۲
Sotra SK
Finished
۱۵:۳۰
Odds BK II
۲
۱
Baerum
Finished
۱۷:۳۰
  Russia PFL, Center
Fc Khimki-m
۲
۱
FC Strogino Moscow
Finished
۱۳:۳۰
  Ukraine Druga Liga
Krystal Kherson
-
-
Real Pharma Odessa
Finished
۱۳:۳۰
Bukovina Chernovtsy
۰
۱
Dinaz Vyshgorod
Finished
۱۵:۳۰
FC Podillya Khmelnytskyi
۳
۰
Fc Uzhgorod
Finished
۱۵:۳۰
Alliance Lypova Dolyna
۰
۱
VPK Agro Magdalinovka
Finished
۱۶:۰۰
  Philippines Philippines Football League
Mendiola Fc
-
-
Global Cebu FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  Romania Liga 1, Women
Piros Security Arad
-
-
Universitatea Galati
Finished
۱۱:۳۰
  Hong Kong Division 2
Kwong Wah
-
-
Lucky Mile
بازی شروع نشده است
۱۱:۰۰
  Venezuela Primera Division, Clausura
Atletico Venezuela
-
-
Monagas SC
inprogress
۲۳:۳۰
Deportivo Lara
-
-
Deportivo Tachira
inprogress
۲۳:۳۰
Llaneros De Guanare FC
-
-
Aragua FC
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید